Beni Arayın

    Bekarlığa Veda Partisi

    Evlenmeye karar veren çiftler, evlilik öncesi kendi arkadaş gruplarıyla bekarlığa veda partisi yapmaktadır. Gerek kadınlar gerekse de erkekler anın tadını çıkarmak ve doyasıya eğlenmek için partilerinin yatta olmasını tercih etmektedir. Tekneler, hem samimi bir ortam oluşması hem de keyifli dakikalar geçirmek adına, bekarlığa veda partisi yapmak isteyen kişiler tarafından oldukça sık bir şekilde tercih edilmektedir. İstanbul’un eşsiz manzarası ve mavi suları eşliğinde bekarlığa veda etmek isterseniz, sizlere seve seve yardımcı olmak isteriz. E hadi, ne duruyorsunuz? Yoksa hala sıkılmadınız mı evde bekarlığa veda partisi yapmaktan?

    Partide ister dilediğiniz gibi dans edebilir, ister müziğin ritmine kendinizi kaptırabilir, isterseniz de eşsiz manzaraya dalıp gidebilirsiniz. Eğer dilerseniz, canlı müzik ekiplerini de dahil edebilir ya da bir DJ eşliğinde partinin tadını çıkarabilirsiniz. “Edeceğim dansa dansçılar da eşlik etsin” derseniz eğer, sizler için dansçı da kolayca ayarlayabiliriz. Dileyenler, bekarlığa veda partisini yüzme turu eşliğinde de kutlayabilmektedir. O anın nasıl geçmesini istiyorsanız, bizler sizler için en güzel konsepti ayarlayacağız. Yani, bekarlığa veda partisi organizasyonu sizin istediğiniz gibi olacak, bundan asla şüpheniz olmasın.

    Alış yerimiz Anadolu Yakası’ndadır. İstanbul Boğazı kıyısında bulunan Çengelköy Kuleli Askeri Lisesinin oradan hareket ettiğimizi söylemek isteriz. Teknemizi, bekarlığa veda partisi için istediğiniz gün ve saate kolayca kiralayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey; bizimle anında ve en hızlı şekilde iletişime geçmek.