Beni Arayın

    Evlilik Teklifi

    Dillere destan bir aşk yaşadınız… Öyle ki, aşkınızla tek bir saniye bile ayrı kalamadığınızı gördünüz… Artık o büyük aşkınızı, evlilikle taçlandırmaya karar verdiniz… Yoksa bu aşamadan sonra ne yapmanız gerektiğine karar veremediniz mi? Evlenmek istiyorsunuz ancak nasıl bir evlilik teklifi edeceğinizi bilmiyorsunuz, öyle değil mi? Eğer, evlilik teklifi konusunda kafanız karışıksa tam da doğru adrestesiniz demektir! Şimdi arkanıza yaslanın ve her şeyi bize bırakın…

    Evlilik teklifi her kadının hayalidir hiç şüphesiz. Aşık olduğu kişiyle hayatını birleştirmek öncesinde evlilik teklifi almak neredeyse tüm kadınların hayallerini süslemektedir. Evlilik teklifinin bir teknede yapılması ise hayallerin ötesinde olan bir durumdur. Sevdiğiniz kadının ayağını yerden kesmek ona unutamayacağı dakikalar geçirtmek istiyorsanız size özel olarak hazırlayacağımız konseptler ile sevdiğiniz kişiye teknede evlilik teklifi edebilirsiniz. Üstelik fotoğraf ve videolar sayesinde de unutulmaz anlara bir yenisi daha ekleyebilirsiniz. Sadece fotoğraf ve video ile de bitmiyor. Sürpriz evlilik teklifi edeceğiniz sırada hazırlayacağımız lazer şovla da çok daha romantik dakikalar geçirmenize olanak sağlayacağız.

    Alış yerimiz hakkında da bilgi vermek isteriz. Alış yerimizin Anadolu Yakası’nda olduğunu belirtmek isteriz. İstanbul Boğazı kıyısında bulunan Çengelköy Kuleli Askeri Lisesinin oradan hareket etmekteyiz.