Beni Arayın

  Yat Kiralama

  Yat Kiralama

  Yat kiralamak istiyorsanız, tam da doğru adrestesiniz demektir! En güzel ve en özel anlarınıza bir yenisini daha eklemek için ne duruyorsunuz? Üstelik, yat kiralayarak pek çok avantaja da sahip olabilirsiniz. Gelin o avantajlara şöyle bir göz atalım…

  Yat kiralayarak nereye isterseniz oraya anında demir atabilirsiniz. İstanbul’un en özel ve en güzel koylarını keşfetme şansına da sahip olabilirsiniz. Kiralık yat sayesinde, dilediğiniz yeri kolayca görebilme şansına da sahip olabilirsiniz. Sizleri kısıtlayan herhangi bir durumun olmadığını gönül rahatlığıyla söylemek isteriz. O yüzden de kendinize mükemmel bir keşif planı hazırlama şansına da sahip oluyorsunuz.

  Yat kiralama sayesinde kafanızı dinleyebilir, denizin verdiği huzurla kendinizi bambaşka diyarlarda bulabilirsiniz. Ayrıca, bu tatil imkanı sayesinde günün sonunda kendinizi son derece rahatlamış hissedeceğinizi de belirtmek isteriz. Eğer, denizci belgesine sahipseniz kiralamış olduğunuz yatı kendiniz de kullanabilirsiniz. Ayrıca kiralanan yatla sadece denizde olmak zorunda da değilsiniz. Yatınızı, istediğiniz bir marinaya demirleme şansına da sahipsiniz.

  Bebek marinada bulunan yatlarımızı, ister günlük isterseniz de haftalık olarak kiralayabilirsiniz. Ancak kiralama işlemi için hangi mevsimi tercih ederseniz edin mutlaka önceden kiralamanız gerekmektedir. Eğer, erken rezervasyon yaptırırsanız, zaman açısından da herhangi bir problemle karşılaşmamış olursunuz.

  Yat kiralama fiyatları hakkında da bilgi vermek isteriz. Fiyatlar, kişilerin sayısına, teknenin türüne ve verilecek olan hizmetlere göre değişkenlik göstermektedir. Bütçenize en uygun fiyatları belirlememiz için bizlere iletişim kanallarımızdan anında ve en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.