Beni Arayın

    Yıl Dönümü Kutlamaları

    En özel günlerin başında gelir yıl dönümleri… Böylesine özel günlerin de en özel yerlerde kutlaması gerekir hiç şüphesiz. Her sene, yıl dönümlerinizi evinizde, dışarıda bir akşam yemeğinde ya da herhangi bir mekanda kutlamaktan sıkılmadınız mı? Eğer sıkıldıysanız sizlere muhteşem bir önerimiz var! Bu yıl o özel dakikaları bir teknede, mavi suların eşsiz görüntüsü eşliğinde kutlamaya ne dersiniz? Teknede yıl dönümü kutlamaları gözünüzün önüne geldiğinde kalbinizin küt küt attığını duyar gibiyiz… O halde ne duruyorsunuz? Size bir telefon kadar yakın olduğumuzu söylemek isteriz.

    Evlilik yıl dönümü kutlamaları ve daha başka özel günlerinizi ister baş başa, isterseniz de arkadaş grubunuzla en eğlenceli şekilde geçirebilirsiniz. Teknemizin içini de özel gününüze yakışır şekilde istediğiniz gibi süsletebilirsiniz. O gün, teknemiz siz nasıl isterseniz o şekilde karşınıza çıkacak, bundan hiç şüpheniz olmasın… Rüya gibi dakikalar geçirmek ileride çocuklarınıza hatta torunlarınıza anlatacak anı biriktirmek istiyorsanız, bizlere iletişim numaralarımızdan anında ve en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

    Yıl dönümü kutlamaları için alış yerimiz Anadolu Yakası’ndadır. İstanbul Boğazı kıyısında bulunan Çengelköy Kuleli Askeri Lisesinin oradan hareket ettiğimizi söylemek isteriz.